Prelekcja: Survival w mieście i dziczy

wykład - prelekcja na temat survivalu
wykład na temat survivalu, prezentacja apteczki pierwszej pomocy

Prelekcja – wykład na temat survivalu: Kto poprowadzi?

Nazywam się Kajetan Wilczyński i od 10 lat szkolę w zakresie szeroko rozumianej sztuki przetrwania (survival). Doświadczenie zdobyłem podczas samotnych wypraw w dzikie rejony Skandynawii. Wiosną 2024 roku ukaże się moja książka, pt. “Survival: Sztuka Wyboru”. Więcej o mnie można przeczytać TUTAJ.

 

Prelekcja – wykład na temat survivalu: O czym będę mówił?

Podczas interaktywnej prelekcji poznamy różne oblicza survivalu, ucząc się podstawowych technik, warunkujących przetrwanie w dziczy i terenie zurbanizowanym. Opowiem o własnych podróżach po Skandynawskich i Alpejskich bezdrożach, a także o inspirujących, a czasem zabawnych sytuacjach z życia instruktora survivalu.

 
W trakcie prelekcji poruszę temat SHTF, czyli sytuacji survivalowej w terenie zurbanizowanym.

Przywiozę sporo ciekawego sprzętu, który przetestujemy razem z uczestnikami spotkania. Dowiemy się między innymi, czym jest bivi bag, jak używać namiotu ratunkowego, krzesiwa syntetycznego i kompasu płytkowego. Wspólnie skompletujemy tzw. BOB, czyli plecak ewakuacyjny, który na wypadek sytuacji kryzysowej powinien się znajdować w każdym domu.

Prawdziwa dzicz hartuje i uczy pokory. Doświadczenie w niej nabyte, znajduje zastosowanie na wielu polach: Od biznesu, przez sytuacje kryzysowe w mieście, aż po pole walki.

 

Prelekcja – wykład na temat survivalu: Dla kogo?

Tego typu prelekcja świetnie sprawdzi się jako dodatkowe zajęcia w szkole, spotkanie w lokalnej bibliotece lub domu kultury, a także jako “team building” dla firm.

wykład - prelekcja na temat sztuki przetrwania

Koszt organizacji

Standardowa prelekcja trwa pełną godzinę, po której następuje 30 minut, przeznaczone na pytania.
Koszt organizacji jest stały, niezależny od liczby uczestników i wynosi 1600 zł + 1 zł za każdy kilometr dzielący mnie od miejsca spotkania. Wyruszam z miejscowości Stegna w woj. pomorskim lub z Nysy w woj. opolskim. Wystawiam fakturę.

Zgłoszenie

Zapraszam do kontaktu pod adresem adventurerscontact@gmail.com lub za pośrednictwem poniższego formularza.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNE TERMINY: