Survival w Mieście i Dziczy

Fragment prelekcji

wykład - prelekcja na temat survivalu
wykład na temat survivalu, prezentacja apteczki pierwszej pomocy

Prelekcja na temat survivalu: Kto poprowadzi?

Nazywam się Kajetan Wilczyński. Od lat szkolę w zakresie szeroko rozumianej sztuki przetrwania (survival). Jestem autorem książki “Survival: Sztuka Wyboru”. Więcej o mnie można przeczytać TUTAJ.

Prelekcja na temat survivalu: O czym będzie mowa?

Podczas prelekcji poznają Państwo różne oblicza survivalu, słuchając o podstawowych technikach warunkujących przetrwanie w dziczy i terenie zurbanizowanym. Opowiem o własnych podróżach po skandynawskich i alpejskich bezdrożach, a także o inspirujących, a czasem zabawnych sytuacjach z życia instruktora survivalu.

Survival kojarzy się najczęściej z przygodami Beara Gryllsa. W rzeczywistości dotyczy każdego z nas.

Wspólnie skompletujemy tzw. BOB – plecak ewakuacyjny, który na wypadek sytuacji kryzysowej powinien znaleźć się w każdym domu. Dowiemy się czym są BOL i SHTF. Zastanowimy się jak przygotować dom na wypadek długotrwałego Blackoutu, czyli przerwy w dostawie energii elektrycznej. Przekażę też sporo cennych wskazówek, pomocnych w trakcie planowania ewakuacji z miejsca zamieszkania.

Prawdziwa dzicz hartuje i uczy pokory. Doświadczenie w niej nabyte znajduje zastosowanie na wielu polach: Od biznesu, przez sytuacje kryzysowe w mieście, aż po pole walki.

Prelekcja na temat survivalu: Dla kogo?

Prelekcja to świetny pomysł na szkolenie firmowe, dodatkowe zajęcia w szkole, spotkanie w lokalnej bibliotece lub domu kultury.

wykład - prelekcja na temat sztuki przetrwania

Koszt organizacji

Standardowa prelekcja trwa pełną godzinę. Koszt organizacji jest stały, niezależny od liczby uczestników i wynosi 2500 zł + 1 zł za każdy kilometr dzielący mnie od miejsca spotkania. Wyruszam z miejscowości Stegna w woj. pomorskim lub z Nysy w woj. opolskim. Wystawiam fakturę.

Zgłoszenie

Zapraszam do kontaktu pod adresem adventurerscontact@gmail.com lub za pośrednictwem poniższego formularza.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNE TERMINY: